Negativ film productions

KDO JSME & KONTAKT


Negativ byl založen v roce 1995 a nyní je jednou z nevýznamnějších producentských společností v České republice. Za dobu své existence vyrobil přes 40 celovečerních hraných, dokumentárních a animovaných filmů. Společnost se zaměřuje na projekty s mezinárodním koprodukčním potenciálem a dlouhodobě spolupracuje s autory jako jsou Bohdan Sláma, Helena Třeštíková, Michaela Pavlátová nebo Marek Najbrt. Mezi nejúspěšnější tituly Negativu patří Návrat idiota (1999), Rok ďábla (2002) a Štěstí (2005), které získaly Českého lva pro nejlepší film roku a významná ocenění na mezinárodních filmových festivalech. Filmy společnosti Negativ získaly celou řadu prestižních mezinárodních ocenění.

TELEFON:
+420 224 933 755

FAX:
+420 224 933 472

Náš tým

Pavel Strnad
Pavel Strnad
Producent

+420 602 308 130
pavel@negativ.cz

Narodil se v roce 1970 v Praze, po absolvování ČVUT vystudoval filmovou produkci na pražské FAMU. V roce 1995 založil filmovou produkci Negativ, která se dosud podílela na více než 40 celovečerních filmech.

Petr Oukropec
Petr Oukropec
Producent / Režisér

+420 602 220 809
petr@negativ.cz

Narodil se v roce 1972 v Praze. V roce 1994 debutoval jako producent celovečerním snímkem Indiánské léto (rež. Saša Gedeon). O rok později založil společně s Pavlem Strnadem společnost Negativ.

Kateřina Černá
Kateřina Černá
Producentka

+420 777 235 697
katerina@negativ.cz

U filmu začala pracovat v roce 1985. Tři roky strávila jako asistentka produkce a vedoucí výroby v Krátkém filmu, kde se podílela asi na 90 různých dokumentárních projektech. V letech 1988 až 1994 žila v zahraničí, v Německu a v Belgii.

Milan Kuchynka
Milan Kuchynka
Producent

+420 603 730 088
milan@negativ.cz

Narodil se v roce 1977 ve Valašském Meziříčí. Po maturitě pracoval jako zvukař v Pražském komorním baletu Pavla Šmoka. Již během studia na FAMU se jako výkonný producent podílel na filmech Želary, Pupendo či Horem pádem.

Pavel Vácha
Pavel Vácha
Production Manager

+420 777 896 158
pavel.vacha@gmail.com

Tereza Rímská
Tereza Rímská
Accountant

+420 602 228 501
tereza@negativ.cz

Daniel Vadocký
Daniel Vadocký
Sales&Festivals

+420 777 697 543
daniel@negativ.cz
daniell_v

Gabriela Plchotová
Gabriela Plchotová
Office Manager

+420 224 933 755
gabriela@negativ.cz